Wormlight info

Ukázka Wormlight

25. října 2011 v 19:50 | Sandy
Dlouho jsem uvažovala o tom, že wormíky překreslím na PC. Minulý týden jsem si konečně opatřila pár potřebných programů a jelikož mi Nikiss půjčila tablet, mohla jsem se konečně dát do práce. A tady je výsledek. Pokud chcete vidět i Edworma, prohledejte rubriku Wormlight info, určitě ho tam někde najedete!

Pokus o Edworma

23. října 2011 v 14:40 | Sandy
Já vím, není to nic extra. Bohužel jsem zatím nevymyslela, jak udělat vlasy, ale snad na to časem přijdu. Edoň bez vlasů by snad ani nebyl Edoň..
Co si o té příšerce (tím nemyslím Edworma, ale ten obrázek celkově) myslíte? Časem chci překreslit všechno -celký komix-, a docela ráda bych veděla, jestli to má vůbec cenu. Takže teď povinně klikněte na Celý článek a pokud možno se moc nelekněte!

Den W

11. října 2011 v 18:40 | Sandy

Dneska byl Den W aneb "Den Wormíků". Verča totiž odjela kamsi pryč - mám pocit, že do Košumberka - pro nový korzet. Já a Nikiss jsme mohly sedět spolu. Tedy až na chemii, třídnímu by se to asi moc nelíbilo, když všechny nedávno tak krásně rozsadil. Na ostatní předměty nám to učitelé naštěstí dovolili a já jsem mohla kreslit wormíky bez obav, že mě spolužák-magor práskne. Stihla jsem udělat asi tři nebo čtyři stránky New worm. Osobně si myslím, že NW je o dost kvalitnější (co se týče obrázků) a celkově propracovanější než Wormlight. Však uvidíte, až sem dám menší ukázku :)

Igor slaví!

1. října 2011 v 12:14 | Sandy
Tím Irogem vlastně myslím Edieho. Naše spolužačka se totiž totálně zbláznila, přejmenovala Edworma na Igora a každý den, jakmile mě vidí kreslit, začne vykládat, že je to Igor Ivanovič Tolstoj, co si vzal za ženu jitou Ivanovičnu - Wormellu. Nikdo nechápe, kde to vzala, protože Tolstoj nebyl Igor a ani žádný Igor není Tolstoj. A Ivanovič už vůbec ne. Jistý je jenom fakt, že Viky přeskočilo. Když totiž nemluví o "Igorovi", dělá všem přednásky o konci světa, o přelidnění na Zemi, o motorech nebo o smradlavé kočce. Dokonce i učitelům. Je to cvok.
Ou, zase jsem utelka od tématu. Tímto článkem jsem vlastně jen chtěla popřát Ediemu všechno nejlepší k svátku. A Viky, pokud si toto teď čteš, tak se ti omlouvám, ale tohle sem prostě nešlo nenapsat :)
A vy ostatní buďtě rádi, že jsem vůbec něco napsala a neřešte, že je to absolutní ptákovina. Díky!
Sandy

Wormíci jdou pod most

11. května 2011 v 20:00 | Sandy
Poslušně hlásím, že Wormlight desky jsou kaput (jak se to slovo píše? xDD)!!
No, ne tak docela. Jenom jsem před chvílí naprosto zešílela, vzala nejbližší hadr a smyla wormíky na obou stranách desek.
Proč? Protože bagr!
Okay, vážně to chcete vědět? Měla jsem dva nebo tři důvody...
  • Poslední dobou mě hodně baví kreslit Chibi lidičky, takže jsem na ty svoje veledíla potřebovala uvolnit místo.
  • Už mě nebavilo se každý den dívat na pár zmasakrovaných a doteď nedokreslených červíků
  • Jak už jsem řekla, protože bagr!! xD
A nebojte, obrázky Wormelly & Edieho i wormodlaka jsem nechala na pokoji. Sice ještě nevím, jestli přežili zmáčení hektolitrem vody, co jsem na ně omylem vylila, ale to je jejich problém.
Nikiss, nezabíjej mě!

Wormlight jako film

3. dubna 2011 v 18:22 | Sandy


Jistě už víte, že Twilight vyšlo (jak se to skloňuje?) v knižní i filmové podobě. No, a nás (vlastně spíš Nikolina tátu) napadlo, že bychom mohly zfilmovat i Wormlight. Jak? To ještě ani já nevím, ale určitě by to šlo...

Pro wormíky všechno!

30. března 2011 v 17:59 | Sandy
Naši milovaní wormíci už toho zažili víc než dost, ale dnešek byl málem poslední den jejich života... jestli se tomu vůbec dá říct život :D

Konec Wormlight...

27. března 2011 v 19:40 | Sandy & Nikiss
No, už to tak bude. Jestli všechno klapne, nejspíš do konce týdne dokončíme první díl Wormlight. Bohužel ho tady nemůžete čekat dřív než v září. Jasně že bysme je mohly zveřejňovat častěji, ale takhle nám to vyhovuje. Máme jistotu, že všechno stihneme - kdybych například já (samozřejmě omylem) smazala všechny díly, dejme tomu od 10., měla bych dost času na to, abych si je znova sehnala. Navíc už jsme si obě zvykly, že se nám další díl zobrazí vždycky v pondělí (tady přesně ve 13:59, u ségry možná jinak). Takže ať se vám to líbí nebo ne, dřív tu prostě nebudou! :)
Až dokončime Wormlight, nejspíš rovnou přejdeme na New worm. Ale bude to trochu složitější, protože o prázdninách si může sešit nechat jenom jedna. Kdybych ho měla já, nejspíš bych toho stihla hodně nakreslit. Kdyby si ho vzala Nikiss, nemohla by dělat nic, protže ona jenom vybarvuje. No, možná si ho nejdřív nechám já a na konci července si to vyměníme. Nechte se překvapit :)

Atentáááát!

16. března 2011 v 15:06 | Sandy
Mám trochu horší zprávu...

Za sedmero monitory a sedmero internety se tyčí panství... Wormgoogle! :D

27. února 2011 v 18:50 | Sandy
Heuréka!
Vaše (ne)milovná Sandy právě učinila oběv přímo na Wormnobellovku.
Tak trochu jsem nevěděla, co mám dělat (...jako bych to někdy věděla), takže jsem zkusila najít Wormlight na googlu. A (světe, div se!) jsem to fakt našla. Klidně se koukněte sami, stačí napsat do Google vyhledávače 'Wormlight saga'. První dva nebo tři odkazy vás hodí sem, další dva k Nikiss. Jeslti vám to nejde, asi to máte špatně napsaný; na konci 'Wormlight' je -T, na začátku je W. Kdyby to pořád nešlo, pomůže už jedině Slabikář :D

Desky pro wormíky aneb Wormlight má nový domov :)

25. února 2011 v 11:22 | Sandy
Dneska, při hledání něčeho (už ani nevím čeho), jsem našla svoje staré desky na příběhy. Nic za tím nehledejte, jsou to prostě normální žluté desky na euroobaly... jak že se to vlastně jmenuje? No nic...

Že by wormotisk?

24. února 2011 v 18:47 | Sandy
Wormahojík! :)
Dneska jsem si, i když nemám ponětí proč, vzpomněla na naši asi 14 dní starou hlášku, o kterou se s vámi prostě musím podělit!

WS - Už brzy!

14. února 2011 v 19:19 | Sandy

Ano, je to tak!
Před chvílí jsem dokreslila první část Wormlight sagy. Zbývá už jen dodělat detaily a přemluvit sestřičku, aby mi to naskenovala. První část nebude moc dlouhá, zabírá +/- dvě stránky. Až budu mít čas, pokusím se jí překresli na A4-ku, bude to přehlednější. Ve škole krelsím zásadně o hodině, takže se mi červíci často nepovedou tak, jak bych čekala. Domácí verze bude propracovanější, ale mi trvat hodně dlouho. Zatím se budete muset spokojit se čmáranicí. Moje písmo snad přečtete, červíky od červic snad taky rozeznáte.
...To je pro dnešek všechno, zítra dám další info. Jestli si Nikiss udělá čas, do pátku tu bude první kapitola Wormlightu ;))

Worm-Sandy & Worm-Nikiss

Wormlight - co to vlastně je?

10. února 2011 v 17:49 | Sandy
 
 

Reklama