Sandy :))

Humus

20. listopadu 2011 v 10:10 | Sandy
Ahoj,
jak už psala Mourek-veronika, včera jsme šly do kina na Roz... Humus. Já a Nikiss jako antifanoušci, jediná Verča, která si Humus už po prvním shlédnutí oblíbila, jako fanoušek. Film byl naštěstí v originále s titulkama a já anglicky nijak zvlášť neumím, takže jsem mohla v klidu zírat do podlahy a neřešit ho. Původně jsem si chtěla vzít MP3ku nebo prostě něco, co umí vydávat hodně hlasité zvuky, ale nakonec to nějak nevyšlo. Ve vlastním zájmu na BD nechoďte, pokud tedy nechcete skončit v Bohnicích..
Dál bych se chtěla omluvit, že přidávám málo článků, ale prostě teď nemám čas ani náladu psát. Navíc jsme přes prázdniny (resp. ty čtyři dny volna, co se snad za prázdniny ani nedají považovat) dostali hromadu úkolů, na které jsem se totálně vykašlala a musím je dodělat dneska.
Pokud jde o wormíky, tak tu asi dlouho nebudou, protože Nikiss není schopná je konečně naskenovat.

Howrse

19. října 2011 v 15:02 | Sandy
Ahoj,
mám prosbu. Sháním pár lidí, které bych mohla sponzorovat na Howrse. Hodně z vás už tu hru asi hraje, ale kdyby se náhodou našel někdo, kdo ne, byla bych mu (spíš jí) vděčná, kdyby mě uvedla jako sponzora. Stačí jí na http://www.howrse.cz/?parrain=Sandy+Freedom, vybrat si, jestli chcete chovat koně nebo poníky (resp. jakého plemene bude váš základní kůň), potom vyplnit kontaktní iformace a dokončit registraci. V kolonce "sponzor" by měla být automaticky uvedená moje přezdívka, kdyby ne, napiš tam Sandy Freedom. Předem díky!!
Sandy

A už je to tu zase..

26. srpna 2011 v 10:00 | Sandy
Ahoj!
Taky vás děsí představa, že je za týden zase škola?
Jenom vám chci říct, že jsem se včera odpoledne vrátila z tábora a do konce přázdnin už budu doma, takže sem tu a tam možná něco přidám. Odpoledne si natahám do notebooku pár fotek a dám je sem. Stoprocentně se můžete těišit na portrét hlemýždě a jednu zvláštní fotku z Rybenských perníčků. Časem vyberu i něco málo od vedoucích a od Nikiss (pokud mi je pošle). Prostě se toho sem pokusím dát co nejvíc.

PS. Už mám dopsanou tu soutěžní povídku, po vyhlášení (cca v listopadu) ji sem dám :)
PPS. Včera jsem byla na očním, příští pátek ze mě bude brejlovec!

Sandy

MISS křeček

1. srpna 2011 v 16:30 | Sandy
Ahoj všichni,
dneska začal VIII. ročník soutěže MISS křeček. Jsem tam přihlášená se svojí Bublinou a zatím nemáme moc hlasů. Pokud se vám Bubís líbí, dejte jí hlas, budu vám za to moc vděčná.
Ještě jednou předběžně díky!
MISS křeček 2012

Já chci lumíka!

11. července 2011 v 19:05 | Sandy
Původně jsem neměla v plánu něco napsat, ale překonám se. Přiznejte se, nemáte radost? Když se Sandy dobrovolně rozhodne psát, tak prostě musíte mít radost! =D

Bublina

10. července 2011 v 11:16 | Sandy
Ahoj!
V první řadě se omlouvám, že nepřidávám moc článků, ale mám k tomu svůj důvod.
Tak.. klasickou vymlouvací část máme za sebou, přejdu rovnou k tématu - Bublina

[Error 404 - originální nadpis nenalezen]

30. června 2011 v 16:15 | Sandy
Toho nahoře si nevšímejte, už mi fakt dochází nápady ^-^
Asi jako většina z vás jsme i my dostávali vysvědčení. To moje sice není žádný zázrak, ale já jsem spokojená, čekala jsem to horší. Jen tak pro zajímavost - mám 2 trojky (matika, fyzika), 6 dvojek (čeština, angličtina, zeměpis, dějepis, občanka a tělák) a asi čtyři jedničky (informatika, biologie, hudebka a možná ještě něco). Bože, miluju svoje vysvědčení ze základky ♥
Po škole jsme já, Nikiss, Verča a její ségra vyrazily na dopravní hřiště. Původně jsme tam chtěly zůstat až do poledne, ale nakonec nás neustálé objíždění kruháku na motokárách bez motoru přestalo bavit už po hodině. Došly jsme si koupit něco k jídlu (heh, já jenom sodovku) a přesunuly se na hřiště nedaleko naší školy, odkud jsme po hodině a půl zase vypadly. Tomu říkám zábava. Nikiss s sebou naštěstí měla foťák, takže někdy přidám pár fotek =)

Teď už ale vážně nemám co dodat, tak se mějte a počkejte si na další článek, ať máte co komentovat.
Sandy

Hledám psa. Značka.: nudím se!

18. června 2011 v 21:00 | Sandy
Momentálně sedím u počítače v obýváku mojí pratety a snažím se napsat aspoň trochu smysluplný článek. Vzhledem k tomu, že Šlapina (tetina kočka) je už minimálně hodinu kdesi venku a všichni příbuzní i pes šli na sousedčinu oslavu narozenin, je tu šílená nuda. Televizi ve vlastním zájmu zapínat nebudu a ven se nedostanu, zadní dveře se zasekly a přední někdo zamknul zvenku. Takže teď můžu jenom poslouchat MP3ku, pokusit se dočíst všechny knížky z knihovny, hrát hry na compu (jen tak pro zajímavost; žádné tu nejsou), pokusit se otevřít dveře nebo na vlastní nebezbečí prozkoumat ovladač a zapnout telku... anebo prostě čekat, až ostatní přijdou. No, ale to bych taky radši neriskovala. Sedí tam už 3,5 hodiny a non-stop hrajou Buráky. Když se nad tím pořádně zamyslím, vlastně mi ani nevadí, že tam nejsem. I když.. toho psa by mi tu mohli nechat. Je to sice zmetek, který neustále vyje, hraje si s tenisákem a okusuje mi nohy, ale aspoň mě dokáže zabavit.

..Tak a dost, dávám jim ještě 10 minut. A jestli do té doby nepřijdou, budu čekat dál!! =D

Sandy =)

Help me!

20. května 2011 v 20:05 | Sandy
Lidi, jak se suší MP3ka?
Před chvílí mi spadla do vody a doteď se mi jí nepodařilo zapnout. Bohužel byla skoro nová (mám jí cca 2 měsíce) a dost drahá. Mamka ještě o ničem neví, ale jestli do deseti minut nic nevymyslím, budu jí to muset říct.
Pořád zapínám... nejde.
Jo, furt zapínám, nejde!
Mamka už je na chodbě, za chvílí dojde do obýváku. Asi mě zabije (v lepším případě jí budu muset dát 3000 na novou MP3ku).

21.5.2011, 9:10
Už jde zapnout, ale nehraje. No, aspoň něco xD

Mějte se hezky,
Sandy

Prodám prase za milion..

2. května 2011 v 14:55 | Sandy
O občance dělají všichni jen to, co nemají. Kluci si hází dvoulitrovkou Kofoly, učitel řve, třídní bárbínky si lakují nehty na růžovo.. a my hrajeme Inzeráty. Tuhle hru určitě každý zná. Jde o to, že první hráč napíše na papír slovo (sháním, prodám, koupím...), lístek přehne a předá dalšímu hráči. Ten napíše další slovo, opět papír přehne (tak, aby jeho slovo nebylo vidět). První/třetí hráč napíše DALŠÍ slovo.. a tak to jde pořád dál. Pokud nikdo nepodváděl a nečetl si, co napsali ostatní, vznikne naprosto šílený inzerát.
Zajímá vás, co se povedlo vytvořit nám?
Vážně?

Podpořte hrocha

30. dubna 2011 v 19:45 | Sandy
Normálně sem řetězáky nedávám, ale tentokrát udělám výjimku. No jo, pro ségry a hrocha všechno :)

Co se v Bravu nedozvíte...

8. dubna 2011 v 19:29 | Sandy
Myslím, že teď by to dalo nazvat tradicí. Nikiss si ve čtvrtek koupí Bravo, v pátek ho přinese do školy a do dalšího čtvrtka si ho já a Verča čteme. Nedávno tomu nebylo jinak. No, vlastně bylo; Verča chyběla ve škole, takže jsme časák měly jen pro sebe. Během první hodiny se nám podařilo přečíst skoro všechno, od Love story až po Deset tipů, jak naštvat rodiče. Asi na předposlední stránce Nikiss narazila na véééélký nápis - "Robert Pattinson: Už nemám domov!". Ségra se začala, zatím docela potichu, smát. Já jsem se prostě neudržela a na celou třídu jsem začala řvát "Bééézďáák! Béézďáák!!". Všichni na nás čuměli jak na retardy, zejména když se ke mě připojila i Nikiss. A aby toho nebylo málo, po chvíli přišel do třídy učitel, jenže ani jedna z nás si ho nevšimla a obě jsme pořád bezďákovaly. Bubák (učitel xD) si asi myslel, že křičíme na něj, a radši zase zmizel na chodbu. Chudák, ani netušil...


Apríííl!

1. dubna 2011 v 21:29 | Sandy
No, a už je tady zase 1.duben. Obvykle se mě všichni snaží nachytat už ráno, ale letos na to asi zapoměli. A já koneckonců taky. Až ve škole přišel spolužák s nápadem, že bychom mohli něco provést našemu učiteli výtvarky...

Koníci blogu :)

21. března 2011 v 14:50 | Sandy
Ahojík,
asi víte, že koně blogu jsem zrušila tak před rokem (ještě na předchozím blogu). Teď se k nim tak trochu vracím. Ne, BS už nehraju a ani hrát nebudu, i když občas (no, asi tak jednou za půl roku) tam zajdu. Jde o to, že Janíček509 (bellasara-123.blog.cz) dala na blog poptávku na koně, co by si chtěla vzít. Asi dva nebo tři z nich dřív patřili mě, tak jsem jí odpověděla. Jana mi nabídla, že si je můžeme vzít spolu, tak jsem souhlasila a nechala si je s ní napůl.
Je to fakt zvláštní pocit mít zase koně blogu jako dřív. Nemyslete si, že hned změním téma na BS a budu šílet s obrázky a příběhy o nich. Nic kromě tohoto článku tu o BS nepřibyde... možná :D

No, tady jsou ty naše zlata:

Kompe náš, jenž jsi na nebesích...

16. března 2011 v 15:30 | Sandy
V úterý (včera) o dějáku jsme se učili něco o ikonách. Absolutně jsem nepochopila, co to vlastně je, ale Nikiss to u sebe na blogu popsala jako 'ňáký vobrázky slavných', takže nemám jinou možnost než s ní souhlasit :)
Vždycky si dopisujeme přes tužky - papírek se vzkazem připevníme pod víčko nebo ho prostě omotáme kolem. Nikdy se z toho ale nevyvinula taková šílenost jako tentokrát...

Nikiss: Ikony? Můj komp je slavnej?!
Sandy: Můj taky! Kompe náš, jenž jsi na nebesích! :D
Nikiss: Amen
Sandy: Amen Enter :D

Myslím, že ségra má ten lístek někde u sebe. Ráda bych ho sem dala, ale je vážně miniaturní, takže by ani nešel naskenovat :D

Ponny klub aneb Když to neumíš, nedělej to!

12. března 2011 v 19:07 | Sandy
Na stránkách DDM Kolín jsem dnes náhodou objevila upozornění na dvě volná místa v jezdeckém kroužku Ponny klub. Od začátku jsem věděla, že na obrázku něco nehraje. Zjistit co přesně to je mi netrvalo moc dlouho.

Páteční (ne)nuda u kompů...

4. března 2011 v 13:17 | Sandy

Ahojík,
asi trhnu rekord v počtu napsaných článků za hodinu :D
No nic, vlastně ani nemám žádnou důležitou zprávu. Jenom vám chci trochu příblížit naší páteční idylku u kompů...

Verča/Šprcek sedí vedle mě a píše na blog :)
Kluci (myslím, že je jich 5 nebo 6) jsou narvaní v hloučku kolem posledního počítače v naší řadě a něčemu se dementně smějou...
Nikola píše... Nikola tu není.
Já (jak jinak) sedím u PC a píšu na blog, do toho si čtu články, co si právě píše Verča. Čekám, až budou dvě hodiny, abych mohla (musela) jít na sbor.
Další dva... jeden... dva... jeden (sorry, ten jeden furt přebíhá) jsou na opačné straně učebny... a vážně netuším, co tam dělaj. Ale něčemu se strašně smějou, takže to tipuju na hry nebo videa... ne. Čtou si tam vtipy.
Další dvě holky, co nejsou z naší třídy... sedí u kompu. Poslední spolužák je asi 3 místa vedle mě a něco píše.
Nikdo další už tu není...
Verča pořád píše člnáky, konkrétně něco o Snapeovi...
Kluci už se nesmějou, půlka jich odešla. Už jsou tady. Lituju, že nemám sluchátka, ale ani ty by to nepřeřvaly.
Ano, Verča stále píše na blog.
Já... přesně tak, píšu článek.
Vejdělek si čte vtipy.
Už jsou tu jenom dva kluci, čtou si něco o... nevím o kom, ale zní to zajímavě.
Půlka třídy lítá po chodbě.
Verča si kopíruje obrázky z HP.
Já... vy víte :D
Nevím, o čem mám psát, protože tu nikdo není.
Už vím, o čem mám psát.. kluci se vrátili. Čuměj na Youtube a pořád se smějou.
Jsou zticha, seknul se jim net.
Další dva kluci o něčem vážně diskutujou... ne, vážně fakt ne.
Já právě kradu Šprckovi klíče.
Šprcek mě škrtí.
Vejdělek si furt čte vtipy a náááramně se u toho baví.
Krmím počítačovou myš... plyšovou mrkví.

Zavřete oči... odcházím! :D

Notebook je v háji aneb Můžou za to sluchátka!

4. března 2011 v 12:59 | Sandy

Ahojík,
omlouvám se, že už jsem včera nenapsala, ale povedlo se mi náááádherně zlikvidovat noťas. Prostě jsem si zapojila sluchátka... a pak se vypnul a už ho nikdo nezapnul. Mamka ho dneska nesla do opravny, snad s tím něco udělaj.
Dneska se nebudu moc rozepisovat, jsem ve škole. Budu tady ještě tak hodinu, pak musim jít na sbor. Asi řeknu Mandragoře (to je naše učitelka hudebky, všichni jí tak říkáme), že jedu pryč, takže budu muset ve 14:30 odejít. Takže bych tam měla strávit jenom půl hodiny, to snad přežiju :D
Večer jdu k babičce (ta má, doufám, funkční PC), takže asi ještě napíšu...

Zatím čau,
Sandy

Nelze najít server

3. března 2011 v 14:53 | Sandy

Ahojík,
chtěla bych se všem omluvit, ale dneska (možná i zítra a o víkendu) se nedostanu na vaše blogy. Nevím, jestli je to jenom moje chyba, ale když chci jít na něčí blog, sekne se mi načítání a píše mi, že 'Webová stránka nebyla nalezena'.
Takže se ještě jednou omlouvám, ale vážně se na vaše blogy nedostanu. Jestli to milostivě začne fungovat, asi půjdu bouchnout šampaňský. No jo, ten můj noťas je někdy fakt na zabití (spíš na rozbití). Jeden den nejdou blogy, potom hry a nakonec vůbec nic...
...až to půjde, napíšu. V lepším případě by to mohlo začít fungovat do konce století. Kdyby se, budu čekat dál :D

Pápá, prázdniny :(

27. února 2011 v 12:40 | Sandy

Ahojík,
dneska tu moc nebudu, držím smutek. Ne, nikdo mi neumřel, ale končí nám jarní prázdniny. Zítra budu muset zase do školy. Navíc, protože nám odpadá čeština, budeme mít dvě matiky... takže máme devadesátiprocentní jistotu, že budeme psát písemku. A vzhledem k tomu, že tuhle látku absolutně nechápu, mám devadesátiprocentní jistotu, že dostanu hooodně špatnou známku. Ale co, kdo to řeší? Od toho jsou tu gumovací pera na přepisování známek :D
No, vlastně mi ta škola tolik nevadí, hlavně proto, že mám pečlivou sousedku, která mi (snad) dovolí si od ní opsat všechny zápisy a já budu moct v klidu kreslit wormíky.
Doufám, že Nikiss přijde, bez ní bych byla v háji. Šikulka sestřička si totiž přikřupla prst na běžkách (ani nevím, jak se jí to povedlo). Psala mi to na mail, ale já už jsem to jaksi zapoměla :)
No nic, už budu muset končit. Možná ještě napíšu... určitě ještě napíšu!

Už zase?!

12. února 2011 v 14:14 | Sandy

Pokud očekáváte zajímavou zprávu, budu vás muset zklamat. Jde totiž jen o maličkost, která mě však už půl roku dohání k šílenství...
Řeknu vám to rovnou - jde o The sims 3. Měla jsem jí hodně dlouho, ale když se mi můj inteligentní bráška hrabal v počítači, prostě zmizela. Několik měsíců jsem ho přemlouvala, aby mi jí znova stáhnul (originál mi mamka odmítá koupit). Nedávno se k tomu konečně odhodlal a já si zas mohla v klidu zahrát. Bohužel tak trochu nefunguje. Tedy, přesněji řečeno; funguje, ale hrozně ráda a často se bez varování vypíná. Vždycky si pro jistotu hru ukládám každých 5-10 minut, ale dneska jsem tak trochu zapoměla...
Začala jsem přestavovat menší domek za městem Riverview. Postupně jsem předělala obývák, kuchyň, koupelnu i ložnici. Zbývala už jenom zahrada. Byla hodně malá, takže mi nedělalo problémy jí zařídit. Prostě jsem tam naházela pár stomů, sedaček a bazén. Mohla jsem se radovat - dům byl hotový.
Chtěla jsem se vrátit zpátky do hlavní nabídky a jít přestavět další dům. Bohužel mi ani teď nedošlo, že hru pořád nemám uloženou. Na chvíli se zasekla, což mi nijak nevadilo. Prostě jsem čekala, až se zase 'odsekne'. V tu chvíli mi konečně cvaklo, že jsem na něco zapoměla. Než jsem stihla něco udělat, hra se vypnula. S nadějí jsem jí znovu spustila a doufala, že se nějakým způsobem zázračně uložila. Nic. Všechno se smazalo, ostatně jako vždycky.

"Zazvonic zvonec a funkčních Simíků je konec!"

Půlnoční baseball? Proč ne? :D

23. ledna 2011 v 18:06 | Sandy

Takže - začnu omluvou. Omlouvám se, že jsem se včera neozvala. Neměla jsem čas... OK, přiznávám se; zapoměla jsem :) Ale kdo dočte tenhle článek do konce, pochopí... stalo se to už v sobotu večer, ale neměla jsem čas to sem dát dřív.

UPOZORNĚNÍ: Nedoporučuji číst tento článek lidem, kteří mají alergii na Stmívání :)

Jsem to ale matematik xD

12. ledna 2011 v 16:52 | Sandy

Ahojík,
tak už mám z sebou písemku z matiky (psali jsme včera)... a dneska nám úča dala známky. Dopadlo to líp, než jsem čekala - měla jsem dokonce o 2 body víc než Šprcek xD.
Původně jsem počítala s tím, že dostanu čtyřku. Mamka chtěla, abych měla dvojku. Upa dokonale se to propojilo, protože mám trojku! Jupijupijou :)
Mno jo... je to divný, radovat se z trojky. Ale vy jste tu písemku nepsali! Nebylo to až tak těžký, ale i tak jsem něco stoprocentně zvrtala. Úhly, násobky a dělitele, prvočísla, převádění stupňů...- kdo si to má sakra pamatovat?!
Teď mi na výzo vychází 2-3 (spíš trojka), ale zdaleka nejsem nejhorší ze třídy. No... s naší matikářkou začnou i jedničkáři propadat...:D
Bože, jak já zavidim prvňákům... kde jsou ty příklady typu 2+7, 11-6 a slovní úlohy jako 'Maminka koupila 2 pomeranče a 9 jablek...'?!
Ale musim uznat, že ve škole je někdy (!!!) i sranda. Třeba dneska :) Nejdřív o češtině 'Kraviná' místo 'Kraviná' nebo 'pan Heleme'... a pak hudebka. Mno...spolužáci chápou :D

Musim končit... snad jsem vám nic nezapoměla napsat.
Páááá
Sandy :)

Žukydouky xD

7. ledna 2011 v 17:12 | Sandy

Ahojík,
nadpis neřeště, stejně to nepochopíte... bude to znít divně, ale mě dneska normálně LÍBILO ve škole! Divný, co? Mno.. ale byla sranda... a za to musim poděkovat Áně, Nikče.. mno jo, Verče taky :)
Češtinářka přišla jako vždycky pozdě... asi zase někde zapadla xD. Dostali jsme téma na kontrolní slohovku... něco jako 'To jsem vám snad zestárl o sto let'.. divný téma .
Nejlepší byla občanka - učitel zkoušel, řval... a já jsem si kreslila karikatury (a jedla sváču ). Tvl, takový divný něco s půlmetrovejma zubama xD. Pak jsem načmárala sebe a vysloužila si novou přezdívku - BURÁÁK! Už je znás trio ŠTB (neřešte). Nebo o přestávce ty 'žukydouky' - taky super xD.
Bohužel budeme v úterý psát písemku z matiky...asi budu nemocná ... a ve čtvrtek taky, to máme tělák... hodilo by se to i ve středu (i když nevim proč).


PS.: Siri, nejde mi spustit FH, píše mi to 'failed to connect... bla bla bla'. Co mám dělat?
PPS.: Držte mi palce, ať ta písemka vyjde, ju? Kuju :)

Sandy :)

To mi to hezky začíná...

1. ledna 2011 v 11:50 | Sandy

Chjo,
dneska pevně doufám, že letos nebude platit přísloví 'Jak na nový rok, tak po celý rok'... se mi toho povedlo víc než dost, ale bohužel v tom horším smyslu...
Šla jsem spát asi v pět (a vstávala jsem v sedm, takže bezva). Doma byla nuda, v telině nic nedávali... takže jsem šla psát Falca... napsala jsem asi půlku první kapitoly (cca 8 stránek), jenže se mi seknul notebook a všechno se to smazalo. A samozřejmě jsem to neuložila, takže byla všechna ta práce na nic. (Budu si muset dát minimálně měsíc pauzu, teď fakt nemám náladu to psát znova)
Pak jsem šla vyrábět žebřík pro Bubinu (skoro všechny ostatní už zničila) a upa krásně jsem si rozřízla palec o nůžky... mám to vyfocený na mobilu, ale nechtějte to vidět. Bolí to jako něco (když se toho dotknu), to se mi bude ve škole nádherně psát... Moje jediná záchrana je to, že mám docela ráda krev (když mě spolužačka naštve, tak se říznu do prstu a odpuzuju jí xD)...
Čekala jsem, že třeba ještě spadnu ze schodů, až půjdu k babičce nebo tak něco, ale už se mi -zatím- nic nestalo. Snad to vydrží...

Papááá
Sandy :)
 
 

Reklama