Září 2011

Pro Ni-kiss k narozeninám

29. září 2011 v 20:33 | Sandy |  Grafika pro vás
Nebudu se vykecávat.. všechno nejlepší!!


Rekonstrukce - anketa

22. září 2011 v 18:00 | Sandy |  Oznámení
Ahoj,
po dlouhé jsem zase tady. Tentokrát kvůli plánované rekonstrukci blogu. Poslední dobou sem totiž nemám co dávat (kromě wormíků a miniakcí, které tu teď budou jen jednou za čtrnáct dní). Potřebuju to tu obohatit nějakou novinkou, jejíž zpracování mi nezabere moc času. Vymyslela jsem si pár návrhů na nové rubriky, co bych sem časem mohla dát, ale nemůžu se rozhodnout, co je nejlepší (a nejjednoduší), proto nechám rozhodnout VÁS. Tady jsou možnosti:
1) Databáze jmen - každý týden bych sem přidala článek o jednom dívčím nebo chlapeckém jménu (podle kalendáře), něco o jeho původu, případně svůj názor na něj.. výhoda těchto článků by byl fakt, že je nemusím sama vymýšlet, ale stačí čerpat z internetu
2) Zvířecí rekordmani - něco na způsob stejnojmeného dokumentu (myslím, že ho vysílali na National Geographic). Vybrala bych několik pro mě zajímavých zvířat a napsala o nich pár řádků.. opět za pomoci Wikipedie
3) Archiv - tohle sem dám tak jako tak. Často se mi stává, že sem chci dát nějaké fotky nebo videa, a nakonec na ně zapomenu. Takovéto články bych potom zařadila do archivu. Čas od času by se tam objevily i hodně staré fotky a příběhy, co jsem psala (hlavně skoro sedm let starý komix "Tara a Eda")
4) Falco - ano, slyšíte dobře. Po roce jsem se konečně rozhodla pokračovat v psaní (resp. znovu začít od nuly). Nemůžu ale zaručit, že za měsíc zase neskončím..
5) Wormíci - co dodat.. prostě bych občas sepsala pár příběhů ze života Wormíků, případně jejich životopisy. A vzhledem k tomu, že mám k vánocům slíbený tablet, určitě by se tu objevil i nějaký ten digitální červík :)

To je zatím všechno. Kdyby vás ještě něco napadlo, neváhejte a dejte mi info!
Sandy

Část 31. - Wormuma

19. září 2011 v 13:59 | Sandy |  Wormlight
Edie se rozhodne ukázat Wormelle, jak womupíři tráví volný čas. Nejdřív si ale musí dojít pro něco k jídlu. A když Mell Edwormov svačinu uvidí, je ráda, že nemá psa..

Miniakce 0.5 - Puzzle

16. září 2011 v 10:00 | Sandy |  Miniakce

Část 30. - Elvis?!

12. září 2011 v 14:00 | Sandy |  Wormlight
Mell se rozhodla, že Edworma představí svému otci. Toho, jakožto věčně nenažraného wormíka, upřímě nezajímá, koho si jeho dcera přivede - guláš je přednější. Když se ale Edworm ukáže ve Swormovic kuchyni, Wormcharlie na něj ihned změní názor..

Část 29. - Spadni!

12. září 2011 v 13:59 | Sandy |  Wormlight
Edworm dovypráví svůj příběh. Sice trochu nevhodně, ale to Wormelle ani trochu nevadí. Snaží se totiž vymyslet, jak obalamutit Edieho, aby ji konečně kousnul. Bohužel se ukáže, že na základní škole, kterou Wormella dříve navštěvovala, se cizí jazyky nevyučovaly a Mell tak není schopna rozpoznat řeč své údajné chřipky..

Vzkaz pro "Evžena"

11. září 2011 v 13:38 | Sandy Freedom |  Oznámení
Ehm, jak začít..
Vzpomínáte si ještě na článek "Co se v Bravu nedozvíte"? Nedávno jsem Nikiss něco předělávala v nastavení a vzpoměla jsem si, že mi Nikča říkala, abych se podívala na smazané komentáře u tohoto článku. Tak jsem tam vlezla a našla jsem tohle

[9] cici- lucinka Pat. | 30. června 2011 v 10:12
Víc si toho vymyslet nemůžete teď jsem nechyběla a to se určitě nestalo - fakt trpný :-! :-P :-x :-? 8-) 8-O :-D ;-) :-( :-) O_O :-! [:tired:]

Pokud to pořád nechápete, ten komentář psala naše spolužačka - "antifanynka Lucinka", jak sama sebe nazvala v dalším příspěvku, tentokrát u článku "Co zase my?!"..:

[9] cici- lucinka Pat. | 30. června 2011 v 10:08
Tendle blog se fakt nepovedl je to trapný jako spolek sester (nic ve zlym) ale děte s tim do pr*ele ste fakt trapný :-D Líbá Vaše (anti)Fanynka - Lucinka [:tired:]

Drsná Lucina, asi si myslela, že jí začneme líbat palce u nohou, když nás pošle do p**ele. Nejspíš nepochopila, že je nám absolutně jedno, co si o nás myslí. My na ni taky máme svůj názor. Když od nás chce něco koupil v kantýně, hned dělá, jako bychom byly její nejlepší kamarádky, ale při nejbližší možné příležitosti nás začne pomlouvat a nadávat nám - zejména na blogu, jak už jste si mohli všimnout.
Jo, jasně, určitě si teď říkáte: "Hele, vždyť ten komentář psala už 30. června, tak proč to řešíš až teď?" Máte pravdu, tohle psala už na konci června. Vlastně už jsem na to zapoměla. Připoměl mi to jeden z novějších komentářů od nějakého Evžena:

[7] mourek-veronika | Web | 29. března v 15:49
Jsou to fakt pravdivý hlášky a musim říct, že to je fakticky hustý :-D :-D :-D :-) :D :-P

[8] Evžen | Pátek v 18:04
[7]pravdivý fakt nejsou to co si tu vymyslíte fakt trapný !

Takže Evžen, hmm. Milé "cici" asi nedošlo, že ne každý je naivní pablb, co jí na všechno skočí. Ono totiž není tak těžké porovnat něčí IP adresy -
cici- lucinka Pat. | 59.151.broadband13.iol.cz (90.180.151.59)
Evžen | 59.151.broadband13.iol.cz (90.180.151.59)
Vidíte? Jsou úplně stejné. To potvrzuje moje podezření, že Evžen vážně není Evžen. A že Lucie vážně není normální. Připravila jsem si pro ni pár rad, které pochopí i ona.. snad..

1) Když se chceš za někoho vydávat, piš z cizího počítače
2) Než nám žačneš nadávat a ponižovat nás, zamysli se nad sebou - jak by bylo tobě?
3) Laskavě přestaň tvrdit, že neumíme blogařit a máme de*ilní články, založ si vlastní blog a pak něco říkej :P
4) Nemůžeš vědět, co se stalo a co ne. 99% obsahu všech článků jsem psala podle pravdy, zbylé 1% jsou "přibarvené" zážitky - což ale neznamená, že jsem bůhvíjaká lhářka, to dělají skoro všichni.
5) Přiznejme si to - Verča vážně připomíná Homo habilis (resp. Homo zoubeles)
6) Když se ti můj blog nelíbí, tak sem prostě nelez!

A pro těch pár normálních osob, co navštevují můj blog, jsem vytvořila malou anketu - budu moc vděčná za váš názor :)
Sandy

Šnek

3. září 2011 v 9:30 | Sandy |  Fotky - zvířata
Jedno ráno na táboře jsem u stodoly objevila šneka. Chvíli jsem ho nosila po hájence a povídala si s ním, nakonec jsem se ale rozhodla, že ho prostě MUSÍM vyfotit..

Počet fotek: 5
Autor: Sandy (a Nikiss, která mi šneka hlídala, když jsem si šla na půdu pro foťák)