Únor 2011

Část 1. - Připrav se, Worms. Přijíždí tvá Wormella!

28. února 2011 v 16:10 | Sandy |  Wormlight
První část Wormlight je tu!
Wormella Swormová se rozhodne přestěhovat ke svému otci. Jak probíhala její cesta do Worms?

Spring is here

27. února 2011 v 19:43 | Sandy |  Volné layouty

Jestli se někomu líbí, klidně si ho může vzít.
Lay nikomu nepatří, může ho mít klidně i 5 lidí najednou. Hlavně mi nepiště, že vám ho někdo ukradl nebo tak, protože vážně není ničí a může si stáhnout kdokoliv.
Součástí balíčku je i návod k nastavení, snad bude všem jasný.

STAHUJ..

Za sedmero monitory a sedmero internety se tyčí panství... Wormgoogle! :D

27. února 2011 v 18:50 | Sandy |  Wormlight info
Heuréka!
Vaše (ne)milovná Sandy právě učinila oběv přímo na Wormnobellovku.
Tak trochu jsem nevěděla, co mám dělat (...jako bych to někdy věděla), takže jsem zkusila najít Wormlight na googlu. A (světe, div se!) jsem to fakt našla. Klidně se koukněte sami, stačí napsat do Google vyhledávače 'Wormlight saga'. První dva nebo tři odkazy vás hodí sem, další dva k Nikiss. Jeslti vám to nejde, asi to máte špatně napsaný; na konci 'Wormlight' je -T, na začátku je W. Kdyby to pořád nešlo, pomůže už jedině Slabikář :D

Chceme starý blog.cz!!!

27. února 2011 v 13:03 | Sandy |  Novinky
Na blog.cz se teď všechno změnilo... k horšímu! Články se pomalu nedají psát, nic jako odstavce už tu neexistuje...
Pokud chceš, aby se blog.cz vrátil do normálu, zapiš se sem:


Až se zapíšeš, zkopíruj si tu klikačku na blog.

Pápá, prázdniny :(

27. února 2011 v 12:40 | Sandy |  Sandy :))

Ahojík,
dneska tu moc nebudu, držím smutek. Ne, nikdo mi neumřel, ale končí nám jarní prázdniny. Zítra budu muset zase do školy. Navíc, protože nám odpadá čeština, budeme mít dvě matiky... takže máme devadesátiprocentní jistotu, že budeme psát písemku. A vzhledem k tomu, že tuhle látku absolutně nechápu, mám devadesátiprocentní jistotu, že dostanu hooodně špatnou známku. Ale co, kdo to řeší? Od toho jsou tu gumovací pera na přepisování známek :D
No, vlastně mi ta škola tolik nevadí, hlavně proto, že mám pečlivou sousedku, která mi (snad) dovolí si od ní opsat všechny zápisy a já budu moct v klidu kreslit wormíky.
Doufám, že Nikiss přijde, bez ní bych byla v háji. Šikulka sestřička si totiž přikřupla prst na běžkách (ani nevím, jak se jí to povedlo). Psala mi to na mail, ale já už jsem to jaksi zapoměla :)
No nic, už budu muset končit. Možná ještě napíšu... určitě ještě napíšu!

Wolf of my dreams

26. února 2011 v 18:59 | Sandy |  Ostatní grafika
Wolf of my dreams... my Storm

Happy birthday, Sandy!

25. února 2011 v 12:59 | Sandy |  Oznámení
Mno, asi tak za...
...60
...55
...50
...45
...40
...35
...30
...25
...20
...15
...10
...9...8...7...6...5...4...3...2...1...
...
..mám narozky! :D
Pro ty, co nečtou info nebo mě neznají osobně; je mi 12.
Zatím to jsou ty nejlepší narozky, co jsem měla. Ne kvůli dárkům, ale mamka ani brácha nejsou doma, takže jsem tu sama s křečkem a rybkama. Ty mi taky daly super dáreček, protože včera se mojí rybce jménem Hroch II. (Hroch I. umřela loni na Vánoce) narodily 3 rybiččátka... co víc si přát? :)

Desky pro wormíky aneb Wormlight má nový domov :)

25. února 2011 v 11:22 | Sandy |  Wormlight info
Dneska, při hledání něčeho (už ani nevím čeho), jsem našla svoje staré desky na příběhy. Nic za tím nehledejte, jsou to prostě normální žluté desky na euroobaly... jak že se to vlastně jmenuje? No nic...

Že by wormotisk?

24. února 2011 v 18:47 | Sandy |  Wormlight info
Wormahojík! :)
Dneska jsem si, i když nemám ponětí proč, vzpomněla na naši asi 14 dní starou hlášku, o kterou se s vámi prostě musím podělit!

Lay for Lacrima Horse

22. února 2011 v 9:57 | Sandy |  Laye na přání
Ještě jednou se omlouvám za spoždění. Snad se ti bude líbit, i když ty barvy mi tam tak trochu nevyšly (chybí černá a fialová)...

Dáreček pro Affs :D

20. února 2011 v 13:52 | Sandy |  Pro Affíska
Nevím jak u vás, ale v Kolíně včera napadlo tak... eh... prostě hodně sněhu. Rozhodla jsem se toho využít a připravila si pro vás dáreček.

PS: Moc vás prosím, nezabíjejte mě!

Sandy

Lay 0.7 - Kingfisher

19. února 2011 v 11:03 | Sandy |  Layouty blogu
Když mám čas, vyrábím si laye do zálohy. Kingfisher byl jedním z nich. Vzhledem k tomu, je už se blíží jaro (přestože to tak zatím nevypadá), přišel mi ze všech nejvhodnější.

Je to na vás...

18. února 2011 v 19:22 | Sandy
  Už mám dopsanou skoro polovinu první kapitoly (vážně úspěch, že jo?), takže bych ji sem mohla už brzy dát. A v tom je právě ten problém. Momentálně mám 2 možnosti; zveřejňovat kapitoly ihned po dopsání, přičemž hrozí, že nebudou dopilované podle vývoje děje, nebo nejdřív dopsat celý příběh a až pak ho postupně zveřejňovat. To by samozřejmě trvalo hodně dlouho, vzhledem ke skutečnosti, že nejsem schopná napsat za 3 měsíce ani jednu kapitolu. Ale alespoň byste měli jistotu, že děj bude přesně sedět a nenajdete na něm nepřesnosti.
  Rozhodnutí je na vás. Nebudu zakládat další anketu, takže svoje názory piště do komentářů. Stačí jen dvě, popřípadě tři slova; "První/druhá možnost.". Pořádně si to promyslete. Já do hlasování zasahovat nebudu, ale kdybych mohla, volila bych možnost číslo 2.

Sandy

Menší problém...

17. února 2011 v 13:59 | Sandy |  (Ne)budu tu...
Ahojík,
mám trochu horší zprávu...
 ..poslední dobou nemám moc času. Vím, že tohle je dost chabá výmluva. Ale nejde o články, ty většinou stihnu napsat. Tady jde o laye a ostatní grafiku na přání. Mám už hodně nabídek na layouty, ale nemám je kdy udělat. Proto se omlouvám všem, co mi posílali žádost... budou si muset tak 15-20 dní počkat. Slibuju, že vám to vynahradím a pokusím se vyrobit co nejhezčí layouty.

Sandy

Screeny Vlčího údolí

16. února 2011 v 19:42 | Sandy
  Jde jen o přiblížení podoby Vlčího údolí, abyste se v něm alespoň trochu vyznali, protože v příběhu je popsané trochu chaoticky... zpracováno v Zoo tycoon 2 :)

WS - Už brzy!

14. února 2011 v 19:19 | Sandy |  Wormlight info

Ano, je to tak!
Před chvílí jsem dokreslila první část Wormlight sagy. Zbývá už jen dodělat detaily a přemluvit sestřičku, aby mi to naskenovala. První část nebude moc dlouhá, zabírá +/- dvě stránky. Až budu mít čas, pokusím se jí překresli na A4-ku, bude to přehlednější. Ve škole krelsím zásadně o hodině, takže se mi červíci často nepovedou tak, jak bych čekala. Domácí verze bude propracovanější, ale mi trvat hodně dlouho. Zatím se budete muset spokojit se čmáranicí. Moje písmo snad přečtete, červíky od červic snad taky rozeznáte.
...To je pro dnešek všechno, zítra dám další info. Jestli si Nikiss udělá čas, do pátku tu bude první kapitola Wormlightu ;))

Worm-Sandy & Worm-Nikiss

Obíhám ...obíhám... pořád ještě obíhám...

13. února 2011 v 10:45 | Sandy |  Pro Affíska
Ahojík,
všimla jsem si že poslední dobou tu nepřibylo zrovna moc komentů. A když už někdo napíše, jde většinou o komentář typu 'Obíhám' nebo o reklamu. Chápu, že nemáte co komentovat, protože sem skoro nic nepřidávám. Ale když už komentujete, piště něco normálního...
  Z vašich obíhaček se asi brzo zcvoknu. Někdo to řeší tak, že všechny, co i přes zákaz obíhají, háže do Black listu. Vzhledem k tomu, že Black list nemám, budu tyhle komenty mazat. Normálně nevytvářím pravidla pro Affs, ale jednou to holt poruším. Je to sice drobnost...ale když budete tohle pravidlo dodržovat, vyhnete se zablokování...

Nehledejte za tím bůhvíjakou složitost. Zkrátka a dobře, kdo mi sem napíše víc než 5 obíhaček, dostane na 5 dní bloka. Když bude po odblokování psát obíhačky dál, prodloužím mu zablokování o dalších 5 dní. Pro jistotu ještě menší vysvětlivka...

6 a více obíhaček = zablokování na 5 dní
Další obíhačky = zablokování na 10, 15, 20, 25 až 30 dní
Ještě další obíhačky = nic, protože nechci všechny blokovat napořád ;)

Najdete tu i Seznam obíhačů, zavedu ho ve chvíli, kdy se tu objeví první 'Obíhám'.


Pravidlo platí od 15.2.2011!


Sandee

Už zase?!

12. února 2011 v 14:14 | Sandy |  Sandy :))

Pokud očekáváte zajímavou zprávu, budu vás muset zklamat. Jde totiž jen o maličkost, která mě však už půl roku dohání k šílenství...
Řeknu vám to rovnou - jde o The sims 3. Měla jsem jí hodně dlouho, ale když se mi můj inteligentní bráška hrabal v počítači, prostě zmizela. Několik měsíců jsem ho přemlouvala, aby mi jí znova stáhnul (originál mi mamka odmítá koupit). Nedávno se k tomu konečně odhodlal a já si zas mohla v klidu zahrát. Bohužel tak trochu nefunguje. Tedy, přesněji řečeno; funguje, ale hrozně ráda a často se bez varování vypíná. Vždycky si pro jistotu hru ukládám každých 5-10 minut, ale dneska jsem tak trochu zapoměla...
Začala jsem přestavovat menší domek za městem Riverview. Postupně jsem předělala obývák, kuchyň, koupelnu i ložnici. Zbývala už jenom zahrada. Byla hodně malá, takže mi nedělalo problémy jí zařídit. Prostě jsem tam naházela pár stomů, sedaček a bazén. Mohla jsem se radovat - dům byl hotový.
Chtěla jsem se vrátit zpátky do hlavní nabídky a jít přestavět další dům. Bohužel mi ani teď nedošlo, že hru pořád nemám uloženou. Na chvíli se zasekla, což mi nijak nevadilo. Prostě jsem čekala, až se zase 'odsekne'. V tu chvíli mi konečně cvaklo, že jsem na něco zapoměla. Než jsem stihla něco udělat, hra se vypnula. S nadějí jsem jí znovu spustila a doufala, že se nějakým způsobem zázračně uložila. Nic. Všechno se smazalo, ostatně jako vždycky.

"Zazvonic zvonec a funkčních Simíků je konec!"

Koně z Miskovic

11. února 2011 v 17:51 | Sandy |  Fotky - zvířata
Počet fotek: Zatím 6
Autor: Já a moje spolužačka
Spokojenost: 95%
Líbí se mi: Skoro všechny
Nelíbí se mi: Netuším...